Hakkımızda

Oğuz dişli 1996 yılında dişli üretimi alanında hizmet vermek amacıyla Çorum sanayi sitesinde faaliyete başlamıştır.Oğuz dişli,Kaliteli üretim ve uygun fiyat politikasını benimseyerek her geçen gün müşterilerine daha iyi hizmet sunmak amacıyla kendisini geliştirmektedir.

Üretimin her aşamasında kalite anlayışını en üst seviyede tutarak başarılı üretim ile müşterilerinin memnuniyetini sağlayan firmamız, Çok kısa zamanda üretim kapasitesini 2 katına çıkartmıştır. Oğuz Makine müşterilerine dişli ürünleri ile ilgili tasarım- imalat ve sorunlarında çözüm ortağı olma konusunda ilerlemektedir. Aynı zamanda Oğuz Dişli olarak, Kaliteli üretimimizin vazgeçilmez politikası olarak personelimizin eğitimini ve iş güvenliği açısında gerekli tedbirlerin alınmasını sağlıyoruz.

Başarının çok çalışmak ve sürekli eğitim ile desteklenerek bir kalite göstergesi olduğunu biliyor ve bu amaçla gereken her türlü gerekliliklerimizi yerine getirerek müşterilerimizin istedikleri kalitede işi üretiyoruz. Dişli konusunda uzmanlaşan firmamız her ebatta ve her çeşit dişli isteğini yerine getirebilmektedir.
Uzun yıllar beraber çalışmak dileğimizle…